Bizden Haberler

Atatürk Meslek Lisesi Gıda Teknolojisi Öğrencileri Ziyaret

Atatürk Meslek Lisesi Gıda Teknolojisi bölümü öğrencileri Metropol Unlu Mamüller ve Ekmek Fırını'nı ziyaret etti. Metropol Ceo'su Can Ersoy ve Kalite Güvence Müdürü Gıda Mühendisi Aylin Karadağlı üretim aşamaları ile gıda güvenliği uygulamaları konusunda bilgiler verdi. Atölye Şefi Sn. Semen Özdemir ve bölüm öğretmenleri Sn. Sergün Aligüllü Toyer, ülkemizde gururla örnek gösterebilecekleri böyle bir kuruluşta derslerini uygulamalı anlatabilmelerinin önemini vurgularken, Atatürk Meslek Lisesi'nin öğrencileri, en yeni teknolojilerle gıda hijyeni uygulamalarını yakından görme imkanı bulduklarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Daha Fazlası

Tüketiciler Derneğinden Metropol'e Ödül

Metropol Unlu Mamüller & Ekmek Fırını'na KKTC Tüketiciler Terneğinden "metropol unlu mamüller kalite hijyen ve yılın ekmek fırını " ödülü. KKTC Tüketiciler Derneği 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü nedeni ile tüketici konferansı ve ödül töreni düzenledi.

Daha Fazlası

Metropol Unlu Mamüller Ve Ekmek Fırınınına Ziyaret

Sağlık Bakanı Ahmet Gülle, KTSO Başkanı Ali Çıralı ve bazı oda ile bakanlık yetkilileri eşliğinde, METROPOL Unlu Mamüller ve Ekmek Fırınını ziyaret etti. Bakan Gülle, ülkemizde sağlıklı üretim yapan çok güzel ve örnek tesislerin bulunmasından dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Daha Fazlası